Trzy bezlusterkowce Canon, które łatwo pokochać!

Trzy bezlusterkowce Canon, które łatwo pokochać!

Wahasz się nad zakupem bezlusterkowca prosto ze stajni Canona? A może lubisz czytać o nowinkach technologicznych i porównywać urządzenia? Tak czy siak, wpis ten powstał właśnie z myślą o Tobie! Sprawdź, jakie bezlusterkowce Canon szczególnie cenimy i za co!

Przekraczamy granicę z Canon EOS R5

Canon EOS R5 to wysokojakościowy aparat, o którym prawdopodobnie napisano już chyba wszystko. Nawet w połączeniu ze zmiennoogniskowym obiektywem zestawowym zdjęcia wykonuje wręcz doskonałe. Swoje robi, oczywiście cena; Canon EOS R5 to sprzęt profesjonalny, wykorzystywany głównie przez specjalistów i osoby zarabiające na fotografii. Kiedy w przypadku konkurencyjnych modeli granica ustawienia ISO nie dochodzi nawet do wartości 8 000, tutaj – otrzymujemy 12 000 wartości. W dodatku powstały szum da się redukować, a zdjęcie nie wychodzi nieestetyczne i pozbawione głębi. Za to autofocus wreszcie działa w kadrze stuprocentowym, a także bezbłędnie śledzi twarz oraz inne obiekty w kadrze. To gwarancja w pełni odwzorowanych kolorów i dopasowanej ostrości, widocznej zarówno na zdjęciach, jak i na filmach w 4k.

Małe jest piękne, czyli bezlusterkowce Canon EOS RP

O ile bezlusterkowce Canon EOS R5 dedykowane są raczej zawodowcom, Canon – wraz ze swoim pełnoklatkowym EOS RP – postanowił wyjść na rynek aparatów, które spełnią wymagania pasjonatów o niższym budżecie. To aparat dość mały, a więc poręczny, wygodny i lekki, a jednak bez problemu łączy się również większymi obiektywami takimi jak telezoomy. Bezlusterkowce Canon EOS RP wyposażone zostały we wszystko to, czego potrzebujesz, by Twoje zdjęcia prezentowały wysoką jakość – przede wszystkim dokładny i stabilny autofokus, który radzi sobie nawet w warunkach słabego oświetlenia, a przy fotografii w trybie makro nie gubi punktu ostrości. W przeciwieństwie do konkurencyjnych modeli, na przykład ze stajni Sony, ma dotykowy wyświetlacz LCD, o możliwości dotykowego wyznaczania punktu ostrości i śledzenia.

Canon EOS M50 – z miłości do vlogów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, które poszukują aparatów oferujących także funkcję kamery, Canon udostępnił na rynku model EOS M50. Ogrom możliwości zgodnych z kamerą cyfrową, a jednocześnie kompaktowy rozmiar godny hybrydy sprawia, że urządzenie coraz bardziej zyskuje na popularności. Filmy 4k, odchylany ekran dotykowy, matryca o rozdzielczości 24,1 MP oraz kitowy, acz wysokojakościowy, obiektyw dają nam urządzenie na miarę XXI wieku, w przystępnej cenie. Canon EOS M50 gwarantuje bezpieczne minimum – Full HD z prędkością 50 kl./s i 4K 25p – oraz gratkę dla pasjonatów: tworzenia filmów poklatkowych. To wybór idealny dla vlogerów, osób prowadzących videopodcasty i działalność w serwisie YouTube. Jeśli jesteś jedną z nich – polecamy!